סגור
בחר שפה

Page doesn't exist for language warning text

מצא את אתר קולופלסט במדינתך
SenSura Mio user Margit enjoying her lunch together with a friend.

מגוון פתרונות הסטומה של סנסורה מיו

סנסורה מיו - סדרת המוצרים החדשה לציוד סטומה המתאימה למבני גוף אינדיבידואליים הודות לדבק האלסטי הייחודי, פתוח חדשני בטכנולוגיה ייחודית - BodyFit Technology, המאפשרת התאמה מירבית למבני הגוף השונים. העיצוב החדש של סנסורה מיו מאפשר דיסקרטיות מירבית ומראה מוצנע הודות לצבע הבד האפור-ניטרלי.

BodyFit Technology® האלסטיות בכל בסיסי מיו

מוצרי סנסורה מיו מתאימים למבני גוף אינדיבידואליים ולתנועות גוף טבעיות ושומרים על התאמה צמודה. הקסם טמון באלסטיות של הדבק – הוא יכול להימתח ולחזור למקומו, בסיסי סנסורה מיו הינם בעלי אלסטיות כפולה מהמוצרים האחרים. בדומה לעור, בסיסי סנסורה מיו הינם אלסטיים כך שהם פשוט מתכופפים ונמתחים עם העור, כאשר הגוף שלך בתנועה, תוך כדי שמירה על התאמה מירבית ומתן תחושת מוגנות וביטחון.

בסיסי סנסורה מיו קונבקס הוכחו כמפחיתי דליפות, כאשר האזור סביב הסטומה הינו שקוע. דבק הבסיס מותאם לעור באופן בטוח ויוצר אטימה מירבית בין הבסיס לעור. סנסורה מיו קונבקס מכיל קווים גמישים פנימיים ייחודיים. הבסיס מספק את היציבות והתמיכה, על מנת לגרום לסטומה לבלוט החוצה או להפריד בין קפלי עור, ובאותו זמן מספק את הגמישות שמאפשרת לך לנוע בנוחות ובביטחון.

העיצוב של סנסורה מיו מאפשר נוחות ודיסקרטיות

המאפיינים העיקריים של מוצרי סנסורה מיו הינם דבק אלסטי ייחודי ,שקית בעיצוב דיסקרטי והפילטר המעגלי הייחודי. שילוב שלושת המאפיינים הייחודיים של סנסורה מיו מפאשרים נוחות ודיסקרטיות אופטימלית – כך שתוכלו להישאר בטוחים ומוגנים לאורך כל היום.

התאמה מירבית בזכות הדבק האלסטי

אין שני אנשים עם מבנה גוף זהה. לאנשים יש מגוון של מבני גוף וצורת הבטן של אנשים משתנה במהלך היום וכאשר הם זזים. יש חשיבות רבה במציאת פתרון ציוד הסטומה המתאים למבנה הגוף שלך.
סנסורה מיו מתאים לצורות גוף אינדיבידואליות, אפילו מעל לבקעים, צלקות וקפלים בעור.

מצאו את ההתאמה הטובה ביותר לגופכם

סנסורה מיו קונבקס עוצב למבני גוף אינדווידואלים ומספק הצמדה בטוחה למשטחי עור בלתי אחידים, אזורים שקועים וסטומות הזקוקות לתמיכה על מנת לבלוט החוצה, כל זאת תוך שמירה על האפשרות שלך להתכופף ולהתמתח בנוחות. סנסורה מיו קונבקס זמין ב-3 דרגות של קמירות - כך שתוכלו למצוא את הקונבקס שמתאים לכם.

לתמיכה עדינה

• לסטומה עם פתח בולט מעל שטח העור
• שקעים או קפלים קטנים מסביב לסטומה

לאזור עם שקעים שטחיים

• לסטומה עם פתח שטוח בגובה שטח העור
• אזור שקוע שטחי או קפלים מסביב לסטומה

לטיפול באתגרים משמעותיים

• לסטומה עם פתח שקוע מתחת שטח העור
• אזור שקוע עמוק או קפלים עמוקים מסביב לסטומה

סגור

הזמינו דוגמיות חינם

תודה על ביצוע ההזמנה

ההזמנה שלך התקבלה

גירסת מלאה