סגור
בחר שפה

Page doesn't exist for language warning text

מצא את אתר קולופלסט במדינתך

מידע על המוצר

תיאור מוצר

הרחב כדי להציג את תיאור המוצר

ראה תיאור

תיאור מוצר

ספידיקט קומפקט לגבר הוא צנתר דיסקרטי במיוחד – גודלו הוא כחצי מהגודל של צנתר סטנדרטי ואינו נראה כפריט רפואי. עיצובו הקומפקטי מאפשר נוחות רבה יותר באחסון, בנשיאה ובהשלכה מבלי להתפשר על קלות השימוש.

לספידיקט קומפקט לגבר יש ציפוי הידרופילי ייחודי וחרירים מלוטשים, שעוצבו במטרה לצמצם את החיכוך ולהגביר את הנוחות, ובכך לצמצם את הסיכון בנזק לשופכה.

 

היתרונות שבספידיקט קומפקט לגבר:

  • הצנתר הקומפקטי ביותר לגברים
  • קומפקטי ופרקטי, בבית ומחוץ לבית
  • ניתן להחדירו מבלי לגעת בחלק המצופה
  • ניתן לאטימה חוזרת מלאה לאחר השימוש
  • מוכן לשימוש מיידי הודות לציפוי ההידרופילי הייחודי שלו
  • המוצר נטול PVC ופתלאטים, ובכך מגן על בריאותך ומצמצם את הפגיעה באיכות הסביבה.
סגור

אפשרויות מוצר

הרחב כדי להציג את כל אפשרויות המוצר

הצג אפשרויות מוצר
סגור

אפשרויות מוצר

שם המוצר מק"ט יצרן מידה מק"ט כללית ארוך מק"ט כללית מק"ט ירפ"א אורך (יחסי) סוג קצה יחידות באריזה
SpeediCath® Compact Male 28692 12-18FR 1000101681 colop 28692 4079 30cm נלטון 30
סגור

שאלות ותשובות

הרחב כדי להציג את סעיף שאלות ותשובות

פרטים
סגור

שאלות ותשובות

שאלה: מה הופך את ספידיקט קומפקט לגבר לקטן כל כך?
תשובה: הודות לעיצובו הטלסקופי, גודל אריזתו של צנתר זה הוא מחצית מגודלו של אריזת הצנתר הסטנדרטי לגברים. לכן ניתן לאחסן, לשאת, להשתמש ולהיפטר מספידיקט קומפקט לגבר לאחר השימוש באופן יותר דיסקרטי.שאלה: האם החלפת המוצר תגרום לאי נוחות בעת השימוש בצנתר?
תשובה: אין לצפות לאי נוחות רבה יותר בשימוש בספידיקט קומפקט לגבר בהשוואה לשימוש בצנתר רגיל כמו ®SpeediCath (1‏,2).

 


שאלה: איך פותחים את ספידיקט קומפקט לגבר?
תשובה: ספידיקט קומפקט לגבר קל לפתיחה, גם לגברים המתקשים בביצוע פעולות עדינות. החזק את הצנתר במאונך כך שהקצה שלו מופנה כלפי מעלה ופתח באמצעות סיבוב המכסה.שאלה: איך מכינים את הצנתר לשימוש?
תשובה: אין צורך בהכנות; ספידיקט קומפקט לגבר מוכן מיידית לשימוש הודות לציפוי ההידרופילי הייחודי שלו, שמכסה גם את החרירים המלוטשים. כך מובטח צנתור חלק וקל, הן בהחדרה והן בהוצאה.

 


שאלה: ספידיקט קומפקט לגבר קצר יותר מהצנתר הרגיל. האם הוא ארוך דיו כדי לרוקן את שלפוחית השתן שלי?
תשובה: ספידיקט קומפקט לגבר מעוצב במטרה להיות דיסקרטי וקצר יותר מצנתר רגיל, אך מבלי לפגוע ביכולתו לרוקן את שלפוחית השתן באופן יעיל (3).

 


שאלה: בדרך כלל אני משתמש ב-CH14. האם השימוש בספידיקט קומפקט לגבר יאפשר לי לרוקן את שלפוחית השתן שלי באותה המהירות?
תשובה: ספידיקט קומפקט לגבר הוא צנתר מסוג חדש – CH12 משולב ב-CH18. הזמן שייקח לרוקן שלפוחית שתן מלאה יהיה כמעט זהה בשימוש ב-CH14 ובשימוש בספידיקט קומפקט לגבר. ריקון של 400 מ"ל של שלפוחית שתן מלאה יארך 4 שניות יותר לערך, אך ספידיקט קומפקט לגבר קל הרבה יותר להחדרה.שאלה: איך אוטמים מחדש את הצנתר ונפטרים ממנו בצורה דיסקרטית?
תשובה: אפשר לסובב את המכסה ולסגור אותו מחדש ללא חשש מדליפה. לאחר השימוש, פשוט החזר את המכסה למקומו, הדיסקרטיות לא תיפגע ואף אחד לא ישים לב שאתה משליך צנתר.

 

מקורות

1) Bagi et al. Safety of a new compact male intermittent catheter: a randomized, 1 cross-over, single blind study in healthy male volunteers. Accepted for publication in Urologia Internationalis.
2) Chartier-Kastler et al. Safety of a new compact catheter for men with neurogenic bladder dysfunction: a randomised, crossover, open-labeled study. Submitted to Spinal Cord.
3) Domurath et al. Residual urine after intermittent catheterisation in males using a newly developed catheter (SpeediCath Compact Male) and a conventional male catheter (SpeediCath). Submitted to Spinal Cord.

סגור

תכונות ראשיות

מהפיכה בעיצוב צנתרים

מהפיכה בעיצוב צנתרים

קרא עוד על הצנתר הקומפקטי ביותר לגברים
סגור

מהפיכה בעיצוב צנתרים

האופן שבו אתה מרוקן את שלפוחית השתן שלך הוא עניינך הפרטי וספידיקט קומפקט לגבר מבטיח שכך זה יישאר. זהו הצנתר הקומפקטי ביותר לגברים, הודות לעיצובו החדשני עטור הפרסים. (בקרוב יהיה זמין בקופות החולים) הצנתר קל לשימוש ועיצובו בלתי מתפשר בכל הנוגע לבטיחות ולהיגיינה.

 

יתרונות עיקריים

  • צוין כדיסקרטי על ידי 96% מהמשתמשים
  • צוין כקל לשימוש על ידי 85% מהמשתמשים
  • מוכן לשימוש מיידי הודות לציפוי ההידרופילי הייחודי שלו
  • ניתן להחדרה מבלי לגעת בחלק המצופה
סגור
הצנתר הזה שינה את חיי לחלוטין

הצנתר הזה שינה את חיי לחלוטין

קרא את סיפורו של דן ושל משתמשים אחרים
סגור

הצנתר הזה שינה את חיי לחלוטין

“הצנתר הזה שינה את חיי לחלוטין”
דן, משתמש בספידיקט קומפקט לגבר.

עבור דן, אב לשניים, השימוש בספידיקט קומפקט לגבר הוא ההבדל בין כן ולא. כאשר מחלת הטרשת הנפוצה שבה לקה הגיעה לשלב שבו נפגעה מאוד שליטתו בשלפוחית השתן שלו, חייו של דן נהיו יותר ויותר מוגבלים. לעיתים קרובות נמנע דן לצאת מהבית מחשש שיימצא במקום שאינו סמוך לבית שימוש. ואולם צנתור עצמי לסירוגין העניק לו ביטחון מחודש, ועתה, עם הדיסקרטיות המוגברת והנוחות שמספק ספידיקט קומפקט לגבר, אותו ‘דן שאומר כן’ חזר לעצמו באמת ובתמים.

 

“העובדה שאני יכול להמשיך ליהנות מאותם התחביבים כמו פעם חשובה לי מאוד.”
מייק, משתמש בספידיקט קומפקט לגבר.

מייק, מטפס הרים ומנהל מכירות, זקוק לצנתר שמתפקד היטב בעת טיפוס בהרים כפי שהוא מתפקד בחיי היום-יום. זו הסיבה לכך שהוא משתמש בספידיקט קומפקט לגבר. “היתרון האדיר שבמוצר זה הוא שאפשר להשתמש בו באופן דיסקרטי ובמהירות, גם בתנאים רגילים של חיי יום-יום וגם בטיולים ,” מסביר מייק. “הוא גם קל לאחסון ולכן הוא מאפשר לי חופש פעולה רב יותר כשאני נמצא בטיול ארוך בהרים. אני מתכוון לצאת השנה למסע של שישה שבועות בנפאל, ועם ספידיקט קומפקט לגבר אני מצויד בצנתר המושלם שיאפשר למסע להצליח.”

 

“אני יכול ללכת למקומות שבעבר לא העזתי להגיע אליהם”
כריסטוף, משתמש בספידיקט קומפקט לגבר.

כריסטוף, חובב מושבע של ספורט אקסטרים, אומר שהעיצוב הדיסקרטי של ספידיקט קומפקט לגבר ואריזת הביטחון שלו מתאימים במיוחד לאורח החיים הפעיל שלו. בין אם הוא יוצא לגלישת עפיפונים, לצניחה, לסקי, לרכיבה על טרקטורונים או לשיט, לעיתים קרובות כריסטוף מוצא את עצמו במקומות בלתי שגרתיים, שהוא לא היה מעז להגיע אליהם אילולא היה ברשותו ספידיקט קומפקט לגבר, על תכונותיו הייחודיות. היותו קל לשימוש, עיצובו הדיסקרטי ומבנהו העמיד הפכו אותו במהרה למוצר שאין לו תחליף עבור גבר צרפתי זה. הוא אומר: “ספידיקט קומפקט לגבר אפשר לי לחזור וליהנות מענפי הספורט האהובים עליי.”

סגור
צנתר עטור פרסים

צנתר עטור פרסים

קרא עוד על הפרס היוקרתי בתחום עיצוב המוצר
סגור

צנתר עטור פרסים

ספידיקט קומפקט לגבר זכה בפרס היוקרתי לעיצוב מוצר, פרסי המצוינות לעיצוב רפואי. לספידיקט קומפקט לגבר עיצוב קומפקטי מהפכני, שקובע סטנדרט חדש לעיצוב צנתרים לגברים. בנוסף, ספידיקט קומפקט לגבר אינו נראה כמוצר רפואי, בזכות עיצוב שנועד למטרות דיסקרטיות. 

סגור

וידאו והנפשות

המלצות משתמש

חלופות ואביזרים

SpeediCath®

SpeediCath®

צנתר מוכן לשימוש מיידי, שיעילותו מוכחת

הצג SpeediCath®
שקית לאיסוף שתן

שקית לאיסוף שתן

שקיות שתן לרגל למהלך היום וללילה, מעוצבות לבטיחות מוגברת.

הצג שקית לאיסוף שתן
רצועות להצמדת שקית שתן לרגל

רצועות להצמדת שקית שתן לרגל

רצועות לשקית רגל של ®Conveen

הצג רצועות להצמדת שקית שתן לרגל
גירסת מלאה