סגור
בחר שפה

Page doesn't exist for language warning text

מצא את אתר קולופלסט במדינתך

קידום נוהגים ראויים בעסקים

אנו אחראים ומחויבים לאתגר עסקים מוטלים בספק ושאינם ברי-קיימא. אנו מעוניינים לקדם פרקטיקות ראויות בעסקים, ומאמינים שעדיף לא לעשות עסקים כלל מאשר לעשות עסקים פסולים. 

לעשות את המעשה הנכון

לעשות את המעשה הנכון

אכפת לנו מעשיית המעשה הנכון בכל פעם. ללא קשר למדינה ולשוק, אנו מחזיקים בסטנדרטים גבוהים של התנהלות אתית בעסקים. קרא אודות קוד ההתנהלות שלנו
סגור

קוד ההתנהלות שלנו

כחברה עולמית, אנו עושים עסקים עם מגוון שותפים עסקיים בתרבויות שונות ברחבי העולם. ללא קשר למדינה או לשוק, אנו מעוניינים שיכירו אותנו כחברה ראויה לאמון שמחזיקה בסטנדרטים גבוהים של התנהלות אתית בעסקים. בניווט בין תרבויות עסקיות שונות, אנו נוהגים לפי קוד ההתנהלות שלנו כדי להבטיח שאנו משיגים את המטרות העסקיות שלנו בהתבסס על איכות מוצרינו, כישורינו המקצועיים ועל ידי התנהגות הגונה בכל מעשינו.
 

עובדי קולופלסט (כולל מנהלים ופקידים בכירים) נדרשים לנהוג לפי קוד ההתנהלות שלנו בהחלטותיהם על התנהלות ראויה בסוגיות כגון מניעת שחיתות, תקשורת עם בעלי מקצועות רפואיים וניגודי אינטרסים.

אנו מתמקדים בהכשרה והעברה של קוד ההתנהלות לכל עובדי הצווארון הלבן, והכשרנו יותר מ-4,000 עובדים לעמידה בקוד ההתנהלות שלנו. 

קרא את קוד ההתנהגות שלנו כאן (pdf)  

סגור
סטנדרטים עולמיים לבטיחות

סטנדרטים עולמיים לבטיחות

אנו משתמשים בסטנדרטים זהים לבטיחות וגהות עבור כל האנשים שלנו, ללא קשר לחלק בעולם שבו הם עובדים. קרא מידע נוסף
סגור

סטנדרטים עולמיים לבטיחות וגהות

אנו משתמשים בתקן הבינלאומי OHSAS 18001 לבטיחות וגהות בתעסוקה כאמצעי להבטחת העמידה של אתרינו באותם הכללים באופן עולמי. באופן כללי, הייצור שלנו הוא בסיכון נמוך יחסית בהשוואה לתעשיות אחרות, ומעולם לא התרחשה פגיעה קטלנית במקום העבודה.

 

פגיעות תעסוקתיות

לאורך השנים האחרונות, הורדנו את שיעור הפגיעות התעסוקתיות בייצור שלנו. השגנו זאת על ידי התמקדות בכל התאונות המינוריות וה"כמעט-תאונות" כדי לעזור לזהות ולפתור בעיות מוקדם ולמזער את הסיכונים העתידיים. בנוסף, אנו משתפים את האתרים השונים בפרקטיקות המומלצות, ומתמקדים באופן מיוחד באתרים ספציפיים בהם תדירות הפגיעות שמובילות לאובדן ימי עבודה היא מעל לערך המטרה, אוכפים התנהגות בטיחותית ומגבירים את ההתמקדות במפרטי בטיחות לפני הזמנת מכונות חדשות. קרא עוד על ביצועינו ב"דו"ח האחריות התאגידית" האחרון שלנו כאן.

 

עבודה חזרתית

בייצור שלנו, החלטנו להתמקד בהעמדת תוכנית מקום עבודה נכונה מבחינה ארגונומית לרשות העובדים בכל מקום בו מתבצעת עבודת כפיים. לדוגמה, אנו עושים זאת על ידי הפחתת עבודה חזרתית. עבודה חזרתית היא עבודה בה העובדים חוזרים על אותן תנועות למשך זמן רב בעמדות העבודה שלהם – דבר שיכול לגרום למאמץ גופני. פיתחנו מערכת חדשנית משלנו למדידת עבודה חזרתית, שמאפשרת לנו לשפר את מקומות העבודה שלנו ולעקוב אחר התקדמותנו. קרא עוד אודות ביצועינו ב"דו"ח האחריות התאגידית" האחרון שלנו כאן

סגור
אחריות שרשרת אספקה

אחריות שרשרת אספקה

אנו עוסקים בדו-שיח עם הספקים שלנו ועוזרים לשפר את תנאי העבודה. קרא מידע נוסף
סגור

אחריות שרשרת אספקה

אנו מנטרים אותם באופן פעיל, עורכים ביקורות לספקי חומרי הגלם הקיימים שלנו ומסננים ספקים חדשים לפי ציות לזכויות אדם, זכויות עובדים, סוגיות סביבתיות, סוגיות בטיחות וגהות בתעסוקה, כמו גם שחיתות.

אם מזוהה בעיה, קולופלסט והספק מסכימים על שיפורים נדרשים, מה שיוצר בסיס לתוכנית פעולה ומספק אמצעים לדו-שיח מתמשך.  

במקרים בהם ספקים אינם בטוחים כיצד ליישם שיפורים, צוותים מקומיים של קולופלסט מספקים חוות דעת בנוגע לפרקטיקות המומלצות והיעילות ביותר מבחינה כלכלית שמתאימות לתקנות המקומיות. בדרך כלל הספקים מגיבים בצורה חיובית ומיישמים את ההמלצות. יחד עם זאת, כאשר יש צורך, סיימנו שיתופי פעולה, ואיננו מספקים עזרה כלכלית כדי לעזור לספקים ליישם שינויים.

מאז 2010, סיווגנו מחדש בסך הכול 26 ספקים נוכחיים לקבוצת סיכון נמוך יותר לאחר שהם ערכו שיפורים לבקשת קולופלסט. נאלצנו לסיים את שיתוף הפעולה עם 9 ספקים בסך הכול. 

סגור

שיפור סטנדרט הטיפול

מיזמי "גישה לטיפול רפואי" משותפים לעוסקים במקצועות הבריאות, למטופלים, לארגונים לא ממשלתיים ולשותפים ציבוריים ופרטיים אחרים, במטרה להדריך עוסקים במקצועות הבריאות ולשפר את סטנדרטי הטיפול, לאפשר למטופלים להשמיע את קולם ולתמוך בטיפול טוב יותר ובקבלת החזרים מול מקבלי החלטות מדיניות בתחום הבריאות.

יצירת שותפויות ברות-קיימא לטווח ארוך

יצירת שותפויות ברות-קיימא לטווח ארוך

מיזמי "גישה לטיפול רפואי" מבוססים על שותפויות מקומיות ובינלאומיות עם ארגונים בעלי ניסיון בתחומי הסטומה, השליטה בשתן והטיפול בפצעים. עוד אודות שותפויות ברות-קיימא
סגור

יצירת שותפויות ברות-קיימא לטווח ארוך

התוכנית עובדת בשיתוף עם בעלי עניין מקומיים כדי לשפר את התנאים של אנשים עם צורכי טיפול רפואי אינטימי. המשמעות היא ששותפים למיזם יכולים לצפות לעבוד באופן צמוד בתחום עם נציגים מחברת בת מקומית של קולופלסט, בעיצוב ויישום המיזמים. הרעיונות למיזם יכולים לעלות משותפים חיצוניים או מקולופלסט, אבל לרוב המיזמים מפותחים ומסוכמים בשיתוף פעולה בין השניים.

 

בכל המקרים, מיזמי "גישה לטיפול רפואי" מחפשים שותפים השואפים, בדומה לקולופלסט, לבנות טיפול רפואי אינטימי טוב יותר למשתמשי הקצה במדינות המיזם, ושיש להם מומחיות מוכחת בניהול תוכניות ומיזמים.


מיהם שותפינו?

דוגמאות לשותפים בינלאומיים בעבר ובהווה כוללות את המועצה העולמית לאחיות אנטרוסטומי (WCET),  החברה הבינלאומית לחוט השדרה (ISCoS), בעוד שדוגמאות לשותפים מקומיים כוללות ארגונים כמו התאחדות האחיות של סין ו-AMCHICHAC‏ (Asociación Méxicana para el Cuidado Integral y Cicatrización de Heridas A.C‎.‎).

סגור
אודות \

אודות "גישה לטיפול רפואי"

מאז 2007, תוכנית ה"גישה לטיפול רפואי" שלנו העלתה את סטנדרטי הטיפול בשווקים מתפתחים באמצעות יותר מ-20 מיזמים. עוד מידע על "גישה לטיפול רפואי"
סגור

אנחנו עוסקים בנושא באופן עולמי

עד כה, הושקו מיזמים בשבע מדינות: סין, ארגנטינה, ברזיל, הודו, מקסיקו, פולין ודרום אפריקה. בנוסף, הושק מיזם עולמי אחד. יש הבדל בין הצרכים של מדינות שונות ולכן "גישה לטיפול רפואי" תמיד כוללת שותפים מקומיים במיזמים כדי להשיג השפעה מרבית.

 

"גישה לטיפול רפואי" הייתה פעילה במיוחד בסין בה כבר ראינו תוצאות משמעויות בתחום ניהול פצעים מסובכים והדרכת בעלי מקצועות הרפואה בטיפול בסטומה וטיפול באי-שליטה במתן שתן.

סגור
עזרה לאנשים עם צורכי טיפול רפואי

עזרה לאנשים עם צורכי טיפול רפואי

המיקוד של מיזמי ה"גישה לטיפול רפואי" משתנה ממיזם למיזם, אבל המיזמים עוסקים בנושאים דומים. אולם, חשוב שהמיזמים שלנו ייצרו ערך לאנשים עם צורכי טיפול רפואי אינטימי ויעזרו להם לחיות בכבוד. מידע נוסף על מיקוד המיזמים שלנו
סגור

שיפור היכולת לטיפול רפואי אינטימי טוב יותר

"גישה לטיפול רפואי" בונה יכולת לטיפול רפואי אינטימי טוב יותר בתחומי מחלות המעיים, מחלות השתן או מחלות הפצעים באמצעות אימון העוסקים במקצועות הבריאות (אחים, רופאים, כירורגים או גורמי טיפול אחרים).

 

קידום מודעות והבנה

עזרה לאנשים עם צורכי טיפול רפואי אינטימי להסביר ולהתמודד טוב יותר עם האתגרים שעומדים מולם בחיים עם מחלות מעיים, מחלות שתן או מחלות פצעים כרוניות.  האמצעים יכולים לכלול יצירת קבוצות של משתמשי קצה ותוכניות עמיתים שמתייחסות לנושאי איכות חיים, טאבו או קשיים עימם המטופלים מתמודדים בחייהם היומיומיים.

 

תמיכה פעילה

אנו עובדים עם עוסקים במקצועות הבריאות וקובעי מדיניות בריאות כדי לשפר את סטנדרטי הטיפול ולספק סביבות טיפול ופיצוי איתנות יותר לאנשים עם צורכי טיפול רפואי אינטימי.

סגור

מזעור טביעת הרגל האקולוגית שלנו

אנו עושים את חלקנו בטיפול באתגרים סביבתיים גלובליים הקשורים לשינוי האקלים, מחסור במשאבים והשימוש בחומרים מסוכנים.

לייצר יותר בפחות משאבים

לייצר יותר בפחות משאבים

למרות שיכולת הייצור צומחת, הפחתנו את כלל פליטות הפחמן הדו-חמצני כתוצאה משימוש באנרגיה ב-7% מאז 2010/11. הפחתה זו שוות ערך לנסיעה במכונית סביב כדור הארץ 500 פעמים. קרא עוד על הפחתת פליטות הפחמן הדו-חמצני שלנו
סגור

אנו משתמשים בפחות אנרגיה ומצליחים לייצר יותר

צריכת אנרגיה

צריכת אנרגיה בייצור אחראית לכ-30% מכלל פליטות גזי החממה שלנו. לכן אנו עובדים על מנת להגביר את יעילות השימוש באנרגיה בייצור שלנו.

 

 

שינוע סחורות

שינוע ימי ואווירי סך הכול, שינוע סחורות אחראי רק לכ-8% מכלל פליטות גזי החממה שלנו. אולם, ניתן להשיג הפחתה משמעותית בפליטות גזי חממה פשוט על ידי החלפה של שינוע אווירי בשינוע ימי וקרקעי. לדוגמה, משלוח סחורות דרך שינוע אווירי פולט עד פי 200 יותר גזי חממה למרחק נתון בהשוואה למשלוח סחורות דרך הים.
סגור
הגברת המיחזור ושימוש בפחות חומרי גלם

הגברת המיחזור ושימוש בפחות חומרי גלם

‏27% מפסולת הייצור שלנו ממוחזרים בתעשיות אחרות. לדוגמה, חלק מהפסולת משמשת לייצור נעליים. קרא עוד על השימוש שלנו בחומרי גלם ובמיחזור
סגור

אנו ממחזרים יותר ומשתמשים בפחות חומרי גלם

השימוש בחומרי גלם מהווה את ההשפעה הגדולה ביותר שלנו על הסביבה. לדוגמה, כמחצית מכלל פליטות גזי החממה שלנו נובעת מחומרי גלם. לכן אנו ממשיכים לעבוד כדי להפחית את השימוש הכולל בחומרי גלם ולהימנע מחומרי גלם שפוגעים בסביבה באופן מיוחד.

 

השיטה העיקרית בה אנו משתמשים כדי לטפל באתגרים סביבתיים היא שילוב עקרונות תכנון אקולוגי בפיתוח מוצרים. מספר דוגמאות:

פחות רדיד אריזה בסלף-קט על ידי הפחתת מספר מילימטרים של רדיד פלסטיק באריזות, חסכנו בשנה אחת מספיק חומר כדי לעטוף את בניין האמפייר סטייט 4 פעמים.
פחיות אלומיניום ספידיקט על ידי הפחתה של 50% בכמות האלומיניום לאריזת המוצר ספידיקט, חסכנו כמות השווה ל-100 פחיות משקה לשנה למשתמש.
סגור
חומרים מסוכנים

חומרים מסוכנים

אנו מעוניינים להפחית את הצריכה הכוללת של פתלאטים ב-40% לפני 2017, ו-3 מתוך 4 שקיות שתן שנייצר יהיו נטולות פתלאט. קרא עוד על האופן בו אנו נוקטים באמצעי זהירות
סגור

אנו נוקטים באמצעי זהירות

החומרים שנמצאים כרגע תחת השגחה של קולופלסט הם פתלאטים ו-PVC.

 

פתלאטים

פתלאטים משמשים בדרך כלל להעניק לפלסטיק PVC גמישות ועמידות. בתעשיית הציוד הרפואי, פתלאטים משמשים לריכוך מוצרים כגון צנתרים ושקיות שתן. למרות שמוצרי קולופלסט בטוחים לשימוש, קולופלסט מכירה בדאגות בנוגע לשימוש בפתלאטים. לכן, קולופלסט אימצה גישה זהירה והיא מגבילה את השימוש בפתלאטים במוצרים. זהו תחום בו קולופלסט משמשת מודל לחיקוי. למידע נוסף, ראה את מדיניות הפתלאטים הרשמית שלנו כאן.

 

PVC

כאשר שורפים חומרי פלסטיק שעברו כלורינציה, לדוגמה PVC ו-PVdC, הפליטות שלהם פוגעות בסביבה. חומרי פלסטיק אלו משמשים בדרך כלל בציוד רפואי מכיוון שיש להם תכונות טכניות ייחודיות. אנו מכירים בדאגה סביבתית זו ומשתמשים ב-PVC או PVdC במוצרים חדשים רק כשהתכונות הטכניות שלהם דרושות באופן מובהק לביצועי המוצר. למידע נוסף, קרא את מדיניות ה-PVC/PVdC הרשמית שלנו כאן.

סגור
סגור

הזמינו דוגמיות חינם

תודה על ביצוע ההזמנה

ההזמנה שלך התקבלה

גירסת מלאה