סגור
בחר שפה

Page doesn't exist for language warning text

מצא את אתר קולופלסט במדינתך

מידע על המוצר

תיאור מוצר

הרחב כדי להציג את תיאור המוצר

ראה תיאור

תיאור מוצר

סנסורה® מיו קונבקס הינו בסיס בעל צורה מעוקלת המתאימה בבטחה לאזורי עור בלתי אחידים, אזורים עמוקים וסטומות הזקוקות לסיוע כדי לבלוט החוצה. בשילוב עם הדבק האלסטי, הוא מספק התאמה בטוחה יותר* למבנה הגוף האינדיבידואלי. השקית נשארת דיסקרטית הודות לפילטר ולעיצוב השקית.

יתרונות עיקריים:

 • קונבקס ייחודי עם קווים גמישים פנימיים לשילוב ייחודי של יציבות וגמישות
 • דבק אלסטי להתאמה בטוחה למבני גוף אינדיבידואליים
 • בד אפור נייטרלי לדיסקרטיות מירבית ומראה מוצנע
 • פילטר מעגלי להפחתה מוכחת בהתנפחות השקית

עם סנסורה מיו שקית פתוחה בחלק אחד, הקונבקס הייחודי מקובע באופן קבוע לשקית. להחלפת השקית יש להסיר את כל הציוד ולהחליפו באחר. סנסורה מיו קונבקס שקית פתוחה בחלק אחד מגיע במגוון רחב של בסיסי קונבקס; סופט, לייט ודיפ כך שיש קונבקס לכל צורך.

קונבקס סופט מיועד עבור סטומות עם פתח בולט מעל שטח העור הזקוקות לתמיכה עקב האתגרים שבאזור מסביב לסטומה.

קונבקס לייט מיועד עבור סטומות עם פתח שטוח בגובה שטח העור שצריכות סיוע עדין על מנת לבלוט החוצה, או עבור אזורים מעט שקועים שבהם יש צורך בעיקול קל כדי להשיג התאמה טובה.

קונבקס דיפ מיועד עבור סטומות עם פתח שקוע מתחת לשטח העור הצריכות סיוע רב על מנת לבלוט החוצה, או עבור אזורים עמוקים שבהם יש צורך בעיקול עמוק כדי להשיג התאמה טובה.

בנוסף, סנסורה מיו קונבקס מגיע במגוון גדלים חתוכים מראש או גדלי פתחים הניתנים להתאמה אישית, עם שקיות במגוון גדלים הזמינות בצבע שקוף או עם חלונית בדיקה.

--------------------

* בהשוואה לסטנדרט הטיפול, מוגדרים כציוד הנמכר/הנרשם ביותר לטיפול בסטומה.

סגור

אפשרויות מוצר

הרחב כדי להציג את כל אפשרויות המוצר

הצג אפשרויות מוצר
סגור

אפשרויות מוצר

שם המוצר מק"ט יצרן חלונית בדיקה גודל השקית גודל החור בבסיס סוג החור בבסיס סוג בסיס הסטומה חיבור לחגורה צבע מק"ט ירפ"א פילטר יחידות באריזה
סנסורה מיו קונבקס סופט חלק 1 – שקית פתוחה 16406 כן מקסי 10-50 מ"מ ניתן לגזירה קונבקס סופט כן אפור ניטרלי 34324 פילטר מעגלי 10
סנסורה מיו קונבקס לייט חלק 1 – שקית פתוחה 16426 כן מקסי 15-33 מ"מ ניתן לגזירה קונבקס לייט כן אפור ניטרלי 34325 פילטר מעגלי 10
סנסורה מיו קונבקס לייט חלק 1 – שקית פתוחה 16436 כן מקסי 10-43 מ"מ ניתן לגזירה קונבקס לייט כן אפור ניטרלי 34326 פילטר מעגלי 10
סנסורה מיו קונבקס דיפ חלק 1 – שקית פתוחה 16446 כן מקסי 15-33 מ"מ ניתן לגזירה קונבקס דיפ כן אפור ניטרלי 34328 פילטר מעגלי 10
סנסורה מיו קונבקס דיפ חלק 1 – שקית פתוחה 16456 כן מקסי 10-43 מ"מ ניתן לגזירה קונבקס דיפ כן אפור ניטרלי 34332 פילטר מעגלי 10
סגור

שאלות ותשובות

הרחב כדי להציג את סעיף שאלות ותשובות

פרטים
סגור

שאלות ותשובות

שאלה: כיצד מספק סנסורה מיו קונבקס את השילוב הייחודי של עמידות וגמישות?
תשובה: סנסורה מיו קונבקס הינו קונבקס ייחודי עם קווים גמישים פנימיים, המספק את היציבות והתמיכה, למשל כדי לגרום לסטומה לבלוט החוצה או להפריד בין קפלי עור, אבל באותו זמן מספק את הגמישות שמאפשרת לך לנוע בנוחות ובביטחון. סנסורה מיו קונבקס מגיע בקונבקס סופט, לייט או דיפ, ולכל אחד מהם יש את השילוב הייחודי לו של גמישות ויציבות כדי להתאים לצורכי קונבקס שונים.

 

שאלה: כיצד מספק סנסורה מיו קונבקס התאמה מירבית לגוף?
תשובה: סנסורה מיו קונבקס כולל דבק אלסטי המתאים לצורות גוף אינדיבידואליות ולתנועות גוף טבעיות, כדי לשמור על התאמה בטוחה. הוא מתאים גם מעל לבקעים, צלקות וקפלים בעור. בדומה לעור, סנסורה מיו אלסטי ונמתח עם העור כאשר הגוף שלך בתנועה.

 

שאלה: מדוע שקית סנסורה מיו קונבקס עשויה מבד בצבע אפור-נייטרלי?
תשובה: הצבע של שקיות סנסורה מיו קונבקס נבחר מבין מאות צבעים כדי למצוא בדיוק את הצבע שממטב את הדיסקרטיות תחת ביגוד מכל הצבעים – לרבות לבן. בניגוד לציוד סטומה אחר, שקית סנסורה מיו קונבקס עשויה מחומר שאנו לובשים גם במקרים אחרים על הגוף, כלומר בד. הוא רך ונוח למגע העור, הוא מספק חיכוך נמוך כנגד בגדים ואיננו מרגיש רטוב לאחר המקלחת. בנוסף, הבד שממנו עשויה שקית הסטומה גורם לה להיראות יותר כפריט לבוש מאשר כציוד רפואי.

 

שאלה: כיצד מצליחה שקית סנסורה מיו קונבקס להפחית התנפחות?
תשובה: הטריק הוא הפרה-פילטר המעגלי, המיועד להגן על הפחמן ועל הממברנה מהפרשות הצואה. הפרה-פילטר מפחית את הסתימות, ודבר זה הוכח כגורם לירידה של 61% בהתנפחות.

סגור

תכונות ראשיות

שקית פתוחה סנסורה® מיו קונבקס בחלק אחד

אין עוד צורך להתפשר בין יציבות וגמישות

חקרו את הקסם של הקונבקס הייחודי
סגור

אין עוד צורך להתפשר בין יציבות וגמישות

אין שני אנשים עם מבנה גוף זהה. לאנשים יש גוף אינדיבידואלי המגיע בצורות ובגדלים שונים – הגוף וצורת הבטן של אנשים משתנה במהלך היום וכאשר הם זזים. לכן מציאת ציוד מתאים מהווה אתגר.

יתרונות עיקריים

 • סנסורה מיו קונבקס בעל מעטפת קונבקס ייחודית ודבק אלסטי המספקים התאמה בטוחה יותר* למשטחי עור בלתי אחידים, אזורים עמוקים וסטומות הזקוקות לתמיכה כדי לבלוט החוצה.
 • הקונבקס הייחודי עם הקווים הגמישים הפנימיים מספק שילוב יחודי של יציבות וגמישות, לדרגה חדשה של נוחות מבלי להתפשר על בטיחות.
 • הדבק האלסטי מוודא שהמוצר יכול להימתח ולהתכווץ בחזרה. לעור יש אלסטיות טבעית המאפשרת לו להתכופף ולהימתח עם תנועת הגוף. בדומה לעור, סנסורה מיו קונבקס הינו אלסטי ומתכופף ונמתח עם העור כאשר הגוף שלך בתנועה.

  --------------------

  * בהשוואה לסטנדרט הטיפול, מוגדרים כציוד הנמכר/הנרשם ביותר לטיפול בסטומה.

   
סגור
שקית פתוחה סנסורה® מיו קונבקס בחלק אחד

דיסקרטיות מרבית ומראה מוצנע

נסו את עיצוב השקית החדש
סגור

דיסקרטיות מרבית ומראה מוצנע

שקית סנסורה מיו קונבקס החדשה נראית שונה מכל שקית סטומה אחרת, כיוון שהיא נועדה למטב דיסקרטיות ולספק מראה מוצנע.

יתרונות עיקריים

 • בניגוד לציוד סטומה אחר, שקית סנסורה מיו קונבקס עשויה מחומר שאנו לובשים גם במקרים אחרים על הגוף, כלומר בד. הוא רך ונוח למגע העור, הוא מספק חיכוך נמוך כנגד בגדים ואיננו מרגיש רטוב לאחר המקלחת. בנוסף, הבד שממנו עשויה שקית הסטומה גורם לה להיראות יותר כפריט לבוש מאשר כציוד רפואי
 • הצבע של שקיות סנסורה מיו קונבקס נבחר מבין מאות צבעים כדי למצוא בדיוק את הצבע שממטב את הדיסקרטיות תחת ביגוד מכל הצבעים – לרבות לבן.
 • סנסורה מיו קונבקס לא מנסה לחקות את הגוף. זהו מוצר מוצנע, אביזר אישי הממטב דיסקרטיות להרגשת ביטחון.
סגור
שקית פתוחה סנסורה® מיו קונבקס בחלק אחד

פילטר חדש לשנת לילה טובה יותר

גלו את הפילטר המעגלי הייחודי
סגור

פילטר חדש לשנת לילה טובה יותר

האם אי פעם חווית קשיים בשל התנפחות שקית הסטומה? לפילטר המעגלי יש פרה-פילטר שתפקידו להפחית בעיה זו.

יתרונות עיקריים

 • תפקיד הפרה-פילטר הוא להגן על הפחמן והממברנה, שכן שני חלקים אלה פגיעים מאוד להפרשות הצואה. לכן, הפילטר המעגלי נסתם בתדירות נמוכה יותר כך שזרימת האוויר דרך הפילטר נשמרת לאורך זמן ואתם חווים פחות התנפחות. 
 • למעשה, הפילטר המעגלי הוכח כמפחית התנפחות עד 61%. הפילטר המעגלי ישפר את הדיסקרטיות ויסייע לך לישון טוב יותר בלילה.
סגור

וידאו והנפשות

המלצות משתמש

גירסת מלאה