סגור
בחר שפה

Page doesn't exist for language warning text

מצא את אתר קולופלסט במדינתך

סיוע למטופלים שלך

המטופלים שלך עשויים להזדקק לסיוע רב והנחיה הן לפני ניתוח סטומה והן אחריו. באזור זה אנו מציגים מגוון רחב של כלים, חומרים ותוכניות של קולופלסט היכולים לתמוך בך במהלך הטיפול במטופלים שלך והסיוע שאתה מספק להם.

הערכת איכות חיים בקרב מטופלי סטומה

כלי איכות החיים עבור סטומה

כלי איכות החיים עבור סטומה

כלי איכות חיים עם סטומה (Stoma-QoL) הינו שאלון פשוט ומתוקף, בו ניתן להשתמש למדידת איכות החיים בקרב אנשים עם סטומה ולזיהוי הבעיות העשויות לגרום לחרדה ודאגה. כלי איכות חיים עם סטומה
סגור

הערכת איכות חיים בקרב מטופלי סטומה

לאנשים בעלי סטומה עשויות להיות דאגות רבות – חשש מדליפה, מבוכה לגבי הגוף שלהם, דאגה מכך שיהפכו לנטל על משפחתם ועל חבריהם. כאשר הדאגות הללו מונעות מאנשים לעשות את מה שהם אוהבים, הדבר משפיע על איכות חייהם.

כעת, בזכות כלי איכות החיים עם סטומה, יש לאנשי מקצוע מתחום הבריאות אמת מידה ושפה משותפת בעזרתן הם יכולים להעריך את איכות החיים של אנשים עם סטומה. ניתן להשתמש בכלי לבקרת איכות החיים של אותו אדם לאורך זמן – או להשוואת איכות החיים בין מטופלים.

כלי איכות החיים עם סטומה:

  • תוכנן במיוחד עבור בעלי סטומה – כל השאלות מבוססות על נתונים שהתקבלו מאנשים בעלי סטומה
  • הוא כלי מתוקף – נבחן בקרב אוכלוסיות בעלי סטומה מייצגות מארצות שונות
  • הוא כלי אמין – שוקלל תוך שימת דגש על הסוגיות הקריטיות ביותר עבור איכות החיים של המשיב לשאלון
  • הוא כלי חוצה-תרבויות – הוא תורגם ל-16 שפות
  • הוא כלי פשוט – צריך רק 5‏-10 דקות כדי להשלים את השאלון

לקבלת הכלי צור קשר עם נציגי חברת קולופלסט.

סגור

Ostomy Skin Tool

ההזדמנות שלך להעריך בעיות עור סביב הסטומה בצורה ייחודית ומתוקננת


מיועד עבור אחים/אחיות סטומה

Ostomy Skin Toolכלי עור הסטומה פותח בשיתוף פעולה עם הוועדה המייעצת העולמית של קולופלסט שבה חברים אחים/אחיות סטומה המוסמכים ברמה גבוהה, מ-12 מדינות שונות.


הכלי פותח עבור מחקר DialogueStudy, מחקר קליני עולמי להערכת מצבו של העור סביב הסטומה במרוצת הזמן. השימוש המעשי בו נבדק על ידי חברי הוועדה המייעצת העולמית של קולופלסט וחלק מעמיתיהם לפני שנעשה בו שימוש במחקר DialogueStudy. 


כלי עור הסטומה מורכב משני חלקים: סולם DET ומדריך האבחון.

 

היות שכלי עור הסטומה הוא כלי חדשני מתוקנן להערכת מצבו של העור סביב הסטומה במרוצת הזמן, חשוב להבין כיצד כלי עור הסטומה פועל ולהוכיח את הדירותו.

 

נסה את הגרסה המקוונת של כלי עור הסטומה להלן.

תמיכה כבר מההתחלה

קולופלסט CARE היא תכנית שפותחה על ידי אחים/אחיות ותוכננה לתת לאנשים עם סטומה את התמיכה והמידע להם הם זקוקים. קריאת מידע נוסף על תכנית קולופלסט CARE
סגור

תמיכה כבר מההתחלה

ההסתגלות לחיים עם סטומה יכולה להיות מאתגרת, הן נפשית והן פיזית. האופן בו אנשים מתמודדים עם האתגרים הללו תלוי במידה רבה במצבם האישי ובמשאבים האישיים שלהם.

בקולופלסט אנו מציעים תמיכה ללא תשלום לכל מי שמשתמש במוצרים המיועדים לסטומה. תוכנית קולופלסט CARE מספקת שירות לאנשים עם סטומה כדי להבטיח את השימוש הטוב ביותר במוצרים שלנו ומעבר חלק חזרה לחיי היומיום לאחר ניתוח סטומה.
אנו מציעים ייעוץ, שירות והדרכה - ליצירת קשר: 1800-69-69-68.

צור קשר

סגור
סגור

הזמינו דוגמיות חינם

תודה על ביצוע ההזמנה

ההזמנה שלך התקבלה

גירסת מלאה